Situación Parques e Verificacións XXIX RaliNoia
4 abril, 2013
Lista Oficial de Inscritos XXIX RaliNoia
11 abril, 2013
ESCUDERÍA PILOTO COPILOTO VEHÍCULO COPA GRUPO CLASE
             
             
             
             
Rías Baixas Marcos Álvarez Álvarez Carlos Roel Justo Citroën Saxo   X 14
Rías Baixas Pablo Pazó Figueroa Moncho Seoane González Ford Escort MK2 ADIFORM ADIVA    
Berberecho Álvaro García Ínsua Luís Sóñora Ínsua Renault R5 GT Turbo   X 15
Scratch Fene Fran Barros Carmoega Aitor Barros Carmoega BMW M3 Compact   X 15
Compostela Manuel Nieves Dopazo Adrián Pérez Pérez Peugeot 106 Rallye 1.6   X 14
Senra Sport Antonio Villar Costoya David Vázquez Liste Ford Escort WRC   X 14
Pose Sport Javier Ramos Grille Álvaro Corzón Martínez Ford Sierra RS Cosworth   X 15
Lalín Deza Luís Vilariño García Ramón López Marín Mitsubishi Lancer Evo X   A 9
PTC Motor Club Daniel Figueroa García Isidro Vázquez Álvarez BMW 2002 Tii ADIFORM ADIVA HB 19
Pose Sport Antonio Bouzas Teira Santiago Nieto Requeijo Fiat Punto HGT   X 14
Lago Competición Daniel Castro Rodríguez Sergio Martínez Luaces Peugeot 206 XS Volante FGA A 7
Siroco Team Narón Ramiro González Penabad Manuel Pico Hermida Renault Clio Williams Top Ten Galecoi Pirelli X 14
Serra da Groba Roberto Carlos Valverde Sabín Manuel Pérez Vega Ford Ka Kit Car 3ª Copa Promoción Base ASR-Kumho X 12
San Blas Sport Óscar Pérez Teixeira Celso Pérez Martínez Fiat Abarth Punto Evo   X 15
Surco Jorge Pérez Oliveira Alejo Souto Lage Renault Clio Williams   X 14
AMF Motor Sport Rubén Fernández Santoro Rubén Orge Orge Fiat Punto HGT Kumho ASR X 14
Berberecho David Roo Villar José Manuel Bargo Pérez Fiat Cinquecento   X 12
J.Lista Competición Iván Otal Alsina David Rey Antón Renault Clio 16v   X 14
Ferrol David García Sanjuan J. Francisco García Fernández Peugeot 106 GTI Volante FGA X 13
Lago Competición Fernando Rico Rodríguez Sergio Díaz Montero Peugeot 206 XS   A 7
Surco Pablo Fernández Lameiro Manuel J. Bouzón Lorenzo Peugeot 106 Rallye Kumho ASR X 14
Rías Baixas Juan José Rodríguez Román Estrella Gradín Rocha Ford Escort MK2 ADIFORM ADIVA    
Berberecho Marcos Rodríguez Díaz Lilo Barcia Pino Mitsubishi Lancer Evo X   N 4
Scratch Fene David Painceiras Fernández David Montero Abad Peugeot 106 XSI   X 13
Congostra Team Félix Macías Diéguez Mónica Álvarez Figueroa Peugeot 206 RC Top Ten Galecoi Pirelli N 3
Rías Baixas Cándido González Mandado Francisco Covelo Villar Fiat Punto HGT   X 14
Serra da Groba Rubén Domínguez Márquez Cristina Mosquera Rodríguez Peugeot 206 XS Volante FGA A 7
Berberecho Martín Especht Campos Francisco Martínez Outón Citroën AX GT   X 13
AGE Motorsport Alfonso García Eiriz Jesús López Blanco Ford Fiesta MK1 ADIFORM ADIVA HA 18
JLG Motorsport José Luís García García David Janeiro Prexigueiro Renault Clio Williams Kumho ASR X 14
Lalín Deza Iván Vázquez Castro Diego Vázquez Castro Citroën Saxo Kumho ASR X 14
Berberecho Pedro José Creo Filgueira Sergio Santos Vidal Peugeot 205 Rallye   X 12
Berberecho Álvaro Figueira Fernández Sergio Cancela Boga Citroën Saxo Kumho ASR X 14
Lalín Deza Iván Ares Roel Álvaro Bañobre Lomba Porsche 997 GT3   X 15
Rías Baixas Abel Pampillón Jorge Ana Comesaña Porto Citroën C2 GT Volante FGA A 7
Berberecho Fran Oviedo Bouzas Sindo Antón Sánchez Citroën C2 VTS Volante FGA A 7
Miño Joaquín Rasilla de la Barrera Borja Rasilla Corral Citroën Saxo 16v VTS Kumho ASR X 14
HVC Diego Gómez Furelos Santiago Cutrín Jorge Peugeot 106 XSI   X 13
ADC Poceira Sport Roberto Tenreiro Couce Félix Golpe Miño Peugeot 206 XS Volante FGA A 7
As Burgas Luís Calviño Rodríguez Diego Rama Otero Renault Clio   N 3
Lalín Deza Iago Caamaño Figueira Nicolás Cernadas García Ford Fiesta Top Ten Galecoi Pirelli A 7
Compostela Juan Gabriel Fernández García de la Rocha Iria Fernández Pérez Volkswagen Polo 1.4 16v   X 13
J.Lista Competición César Antonio Patiño Molina José Ramón Aria Aller Renault Clio Williams   X 14
J.Lista Competición Óscar Martínez Matos Alejandro Rega Gesto Citroën AX Sport   X 13
J.Lista Competición José Manuel Lista Mañana Fernando Canedo Riveiro Honda Civic Type R Top Ten Galecoi Pirelli A 7
AGE Motorsport Juan Carlos Simaes Diego Túñez Longo Seat 127 ADIFORM ADIVA HA 18
Terra Chá Sport José Ángel López Prego Sergio Grandal Rivera Peugeot 206 XS Volante FGA A 7
Lalín Deza Sergio Tabeayo Sande Borja Botana Seoane Peugeot 206 Volante FGA A 7
Lalín Deza Álvaro Méndez Castro David Enríquez Brea Peugeot 106 S16 Kumho ASR X 14
Scratch Fene Jacobo Veiras Bello Rodrigo Baño Pena Peugeot 106 GTI   X 14
Terra Termal Ourense Miguel Paredes Cid Marta Rodríguez López Renault Clio R3   A 8
Siroco Team Narón Javier Puentes Couto Daniel González Casal Seat 1430 FU 1600 ADIFORM ADIVA HA 18
Terra Chá Sport César Gonçalves Pereira Antonio Fernández Valcárcel Mitsubishi Lancer Evo VIII Top Ten Galecoi Pirelli N 4
Miño Ángel Lago Barciela Diana Alonso López Peugeot 206 XS   A 7
Siroco Team Narón Francisco Javier Pico González Iván Bouza Lage Citroën Saxo 1.6 16v VTS Kumho ASR X 14
Leiro Sport Rodrigo Moares Castro David Calvo Costa Renault Clio 16s   X 14
Rías Baixas Rubén Silva Rey Adriana Álvarez Gómez Peugeot 206 XS Volante FGA A 7
Berberecho David Busto García Anxo Ramos Romero Ford Fiesta ST   N 3
Rías Baixas Rubén Ojea Alonso José Viéitez Ferradáns Peugeot 206 XS Volante FGA A 7
Touro Motor Manuel José Souto Paderne Antonio Méndez Oubel Citroën Saxo Kumho ASR X 14
  Diego Cabanelas Lemos Stefan Domínguez García Citroën Saxo 16v   A 7
VP Competición Emilio José Vázquez Pereiras Daniel Fernández Carril Citroën ZX Kit Car   X 14
Ourense Javier López Ruiz-Ruano Adriana Gómez González Ford Escort MK2 RS 2000 ADIFORM ADIVA HB 19
Surco Javier Andrade Salgueiro Cristóbal González Calvo Peugeot 206 XS   A 7
Berberecho Juan José Seráns Queiruga Alberto Sieira Teira Citroën Saxo Kumho ASR X 14
A Pontenova Pablo Silva Losada David Matalobos Viera Mitsubishi Lancer Evo IX Top Ten Galecoi Pirelli N  
Touro Motor Iván Mareque Barreiro Adolfo Mareque Martínez Peugeot 206 GTI   N 3
Touro Motor José Ramón González Villar José Murado González Citroën C2 GT Volante FGA A 7
Touro Motor Francisco Xabier González García José Antonio Vázquez Barrán Peugeot 206 RC Top Ten Galecoi Pirelli A 8
Leiro Desguaces José Manuel Pazos Fontán Toño Figueiras Lago Peugeot 206 XS Volante FGA A 7
  José Carou González Martín Rama Leis Peugeot 106 Rallye   X 14
Leiro Desguaces Pablo Moledo Leal Alberto Alonso Gándara Citroën Saxo 16v VTS Kumho ASR X 14
Peña Autocross Arteixo Marcos Canedo López Miguel Ángel Vilas Martínez Renault Twingo R2   A 7
Compostela Juan Lojo Lago David Fernández Lado Peugeot 106 Maxi   X 12
Touro Motor Borja Aldrey Bao Daniel Villaverde Munín Citroën Saxo 16v   X 14
Berberecho Manuel Mayo Villar Javier Mayo Sande Peugeot 309 GTI   X 14
Lalín Deza Ricardo Vidal Cernadas Francisco Lema Vidal Peugeot 206 XS 1.6 Volante FGA A 7
Miño José Manuel Arias López Iván Fernández Gómez Peugeot 206 RC Top Ten Galecoi Pirelli A 8
RGP Racing Rent Adrián Vázquez Martínez Cristina Prieto Vázquez Citroën Saxo VTS Kumho ASR X 14
J.Lista Competición Ángel “Gelo” Sánchez Calvo Mauro Barreiro Zas BMW M3 E30   X 15
Leiro Desguaces Jaime Castro Castro Victor Fernández Araújo Mitsubishi Lancer Evo IX   A  
Lalín Deza Alberto Otero Quintela Albero Rodríguez González Renault Twingo R2   A 7
Congostra Team José Antonio Otero Domínguez Cristopher Telmo Díaz Peugeot 206 RC Top Ten Galecoi Pirelli N 3
Pose Sport Álvaro Rodríguez Pérez Juan Carlos Castro Maroño Citroën Saxo Kumho ASR A 7
Desguaces Tino Racing Celestino Iglesias Cores Jorge Iglesias Cores Ford Fiesta Top Ten Galecoi Pirelli – Copa Elf A 7
Desguaces Tino Racing Celestino Iglesias Duarte Alberto Rodríguez Fernández Citroën Saxo Volante FGA – Copa Elf X 14
Terra Chá Sport Javier García Otero Javier Bolle Rouco Citroën AX Sport 3ª Copa Promoción Base ASR-Kumho X 12

 

E os que faltan… xa os veremos na lista de inscritos… 😉

Deja un comentario